Su filtresi kullanımıyla sularınızda buluna bilen kurşun, bakır, cıva, arsenik, kimyasallar, haşere ilaçları ve ilaç artıklarından, BPA damacanaların risklerinden kurtulabilirsiniz. 

Mümkün olduğunca temiz su kullanımınızın yaşamanızın her alanında özellikle sağlığınız için kısa ve uzun vadede çok önemi vardır. Bu nedenle su filtresi kullanmak çok önemlidir. Vücudunuz terleme, tuvalete çıkma gibi nedenlerle her gün 2.5litre su kaybetmektedir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve sağlıklı olmanız için vücudunuzdaki su oranının dengede olması çok önemlidir. Bu nedenle her gün yaklaşık 8 bardak su içmeniz gerekmektedir. Yeterli ve temiz içilen su, böbrek taşı, mesane ve böbrek enfeksiyonları gibi değişik hastalıkların riskini en aza indirir. Arıtılmış su bu organlarınızı temizler ve doğal çalışmalarını sağlar. Eğer vücudunuza yeterli su almıyorsanız kabızlık problemi ile karşılaşabilirsiniz. Yeterli miktarda su almamak baş ağrısına neden olduğu gibi ayrıca sağlıklı düşünmenizi olumsuz yönde etkiler. Arıtılmış temiz su içerek sularınızda olabilecek kurşun, bakır, civa , arsenik, haşere ilaçları, ilaç artıkları ve diğer kimyasallar gibi kirliliklerden korunursunuz. 

Ayrıca belediyelerin çeşme sularına koyduğu yüksek miktarda klorunda arıtılmasını sağlar. 

SUFİSU nun  su filtresi ailenizi ve sizi korur. 

Sağlık çalışmaları klorun mesane kanseri riskini arttırdığının görüldüğünü söylemektedir. Amerikalı araştırmacılar sularınızda bulunabilen arseniğin 2 numaralı diyabeti arttırmasına neden olduğunu bulmuşlardır. Sularınızda bulunan kimyasallar alerji, kalp hastalıkları, bağışıklık sistemi bozukluğu ve enfeksiyon hastalıklarına neden olmaktadır. Hamilelik ve loğusalık döneminde, yediğiniz yemek ve içtiğiniz suyla vücudunuza nelerin girdiğini bilmeniz çok önemlidir. Loğusalık döneminde, kadınlar normalden daha fazla susarlar ve bu nedenle sudan geçebilecek zararlı maddeleri alma riskleri daha çok artar. Çocuğunuzun sularda bulunabilecek zararlı maddelerden korunduğunu bilmek çok önemlidir. SUFİSU nun Clearly su arıtma cihazları ve su arıtma filtreleri maksimum temiz su için benzersiz ve çok etkilidir. 

Klorlu su ile duş almak belki de günümüzün en büyük sağlık risklerinden birisidir. 

Arıtılmamış duş suyu sizin sıcak su ile oluşan buharı soluma ve cildinizin emiciliğiyle vücudunuza zararlı oranlarda klor alma riskini iki katına çıkartmaktadır. Sıcak duş suyu sizi bir bardak sudan 100 kere daha fazla kimyasallara maruz bırakır. Klorlu su kısa vadede gözleri, sinüsleri, boğazı, cildi ve ciğerleri rahatsız eder. Saçlarınızı ve kafa derinizi kurutur. Bağışıklık sisteminize zarar verir. 

UZUN VADEDEKİ RİSKLERİ 

Serbest radikallerin çok fazla yükselmesi ki bu yaşlanmayı hızlandırmaktadır. Genlerde bozulma ve bozulmaların artma riskini tetikler, kolesterol ve atherosclerosıs’i metobolize etmesi güçleşir. Duş filtresi klor gazını, haşere ilaçlarını ve ağır metalleri yok eder ve size bunun sonucu olarak daha güçlü, daha güzel bir saç ve daha yumuşak, kurumayan bir cildiniz olmasını sağlar. 

Arıtılmış temiz suyun sizin ve ailenizin sağlığı için nasıl faydalı olacağını keşfedin.

Temiz ve sağlıklı suyun vücudunuza olan olumlu etkileri kısaca şunlardır;

 • Kalp krizi riskini azaltır
 • Cildinizi yumuşak ve ipeksi yapar.
 • Kas kramplarını önler.
 • Böbrek taşı ve idrar yolunda oluşabilecek hastalıkların riskini azaltır.
 • Besleyici elementler taşır
 • Toksin maddelerin dışarı atılmasını sağlar.

TEMİZ SU VE YİYECEK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ 

Yemekten çok su tüketiyoruz. Sularda bulunan zararlı maddeler sağlığımızı ciddi bir şekilde negatif olarak etkiler. Bu nedenle suyun kendisini ve suyun içinde bulunan maddelerin ne olduğunu bilip kontrol etmek çok önemlidir. Vücudumuzun % 65 sudur ve biz bunu bir ayda birkaç defaya mahsus olmak üzere yenileriz. Bu da bize vücudumuzu tekrar temiz ve arıtılmış suyla tekrar doldurmamızı sağlar. Eğer içme suyumuzun bütün zararlı madde ve kimyasallardan arındırılmasını istiyorsak, bu bizim elimizde olup su arıtması kullanabiliriz. Suyumuzun ve yiyeceklerimizin en iyi kalitede olduğundan emin olmalıyız. Her zaman suyunuzu SUFİSU nun Clearly filitresi ile arıtınız 

Daha iyi lezzet ve daha iyi sağlık için SUFİSU nun su arıtmasını kullanın. Sebze ve meyveler arıtılmış suda temizlenmelidir. Eğer bu konuda yeterli düşünürseniz arıtılmış suyun ne kadar önemli ve arıtılmamış suyunda içinde de ne kadar farklı birçok zararlı maddelerin bulunabileceğini çok açık ve net görebilirsiniz. Pahalı ve organik olarak büyüyen sebzeleri satın alıp sonrada bunları arıtılmamış suyla veya BPA damacanalı suyla yıkamak zor kazanılmış paranızı sokağa atmak gibidir. Çay, kahve ve hazırlayabileceğiniz diğer içecekleri SUFİSU nun arıtılmış suyu ile hazırladığınızda damak tadınız daha lezzetli olacaktır. İçtiniz sularda bulunan klor gibi katkı maddeleri, kurşun, bakır, ve cıva gibi zararlı maddeler ve BPA damacaların riski , sağlığınızı ciddi şekilde etkiler. Suyunuzu kaynatarak sadece mikroorganizmaları yok edebilir fakat diğer kirlilikleri yok edemezsiniz. SUFİSU nun  su arıtımı ve su filtreleri damak tadınızı arttırmakla birlikte ayrıca sağlığınızı da korur. Sularda bulunan klor ve BPA damacana suları dolaylı yoldan kanser ve alerji riskini yaratmakta, taşımakta ve riski fazlalaştırmaktadır. Maksimum sanitasyon ve daha sağlıklı olmak için SUFİSU nun Clearly ürünlerini kullanın. 

ARITILMIŞ TEMİZ SU GÜZELLİK İCİN OLDUGU KADAR FORMDA VE SAĞLIKLI BİR KİLODA OLMAK İÇİNDE ÖNEMLİDİR. 

Gözlerinizin altında siyah halkalar ve uyandığınızda gözlerinizin altını şişmiş buluyor musunuz? Eğer buluyorsanız bu belki de yeterli su içmemenizden kaynaklanıyor olabilir. Temiz su için ve kaygılarınızdan arının. Yeterli su içmeniz vücut ve yüzünüzde zamansız oluşabilecek kırışıklara karşı da ciddi bir önlemdir. 

Arıtılmış su ile cildiniz yumuşak ve parlak olur.

Spor yapan herkes spor öncesi ve sonrası su içmenin ne kadar önemli olduğunu bilir. Su ağrılarınızı unutmanıza, ağrı hissetmemenize ve de kas yorgunluğundan ve eklem ağrılarından etkilenmemenize yardımcı olur. Spor yaparken terleme yoluyla kaybettiğiniz sıvıyı yeterli miktarda su içerek tedarik etmek zorundayız. Su gereğinden fazla yorulmanızı önlediği gibi yorgunluğunuzdan en kısa zamanda kurtulmanızı da sağlar. Olay spora geldiği zaman başarının en önemli temel taşlarından birisi su dur. Suyun sağlıklı kilo kaybına neden olan özelliği de vardır. Su da hiç kalori olmadığı gibi kolosturel de yoktur. Ne kadar arıtılmış temiz su içerseniz gün içerisinde kendinizi o kadar iyi hissedersiniz. Eğer gün içerisinde yeterli su içmezseniz sağlıklı kilo kaybetmeniz de çok güçleşir. 

Maksimum sanitasyon ve daha sağlıklı olmak için SUFİSU nun ürünlerini kullanın. Arındırılmış su hamileliğinizde sizin ve bebeğinizin vazgeçilmez dostudur. Hamileliğiniz sırasındaki yaşamsal önemi olan noktalardan biriside içtiğiniz suyun kalitesi ve o suyun içerisinde bulunan şeylerdir. Eğer suyunuzun kimyasallardan, haşere ilaçlarından, ağır metallerden, ilaç artıklarından, bakterilerden, parazitlerden ve virüslerden tamamen temizlenmesini istiyorsak aynı zamanda BPA lı damacana risklerini almak istemiyorsanız mutlaka su arıtması ve su filtreleri kullanmalıyız. Bilim adamları Çocuklarımızın su yoluyla vücutlarına giren kimyasallar nedeni ile beyin hasarına uğrayabileceklerini söylüyorlar. Sularda birçok zararlı kimyasalların bulunduğunu biliyoruz. Sağlığınız için her gün arıtılmış su içmelisiniz. Temiz ve arıtılmış su bebeklerimiz ve çocuklarımız için hayati önem taşımaktadır. Bebekleriniz emzirme yolu ile sizin içtiğiniz sudan etkilenmektedir. Arıtılmış su kullanarak bebeğinize erken yaşlarda BPA damacana risklerinden koruyunuz sağlıklı bir başlangıç veriniz ve iyi bir alışkanlığa sahip olmasına neden olunuz. Çocuklarımızın sürekli aktif olduğunu ve vücutlarının sıvıya ihtiyaç duyduğunu unutmamalıyız. Çocuklarımızın sağlığı için her zaman temiz suda duş yapmaları gerekir. SUFİSU nun  duş filtresi sizi ve ailenizi klor ve zararlı kimyasalların etkilerinden korur. 

Yaşlandıkça yeterli su içme alışkanlığımızı kaybediyoruz. Bu nedenle bize sürekli yeterli su içmemizi hatırlatacak SUFİSU nun  filtreli sürahisini evimizde devamlı olarak görebileceğimiz bir yere koyabiliriz. Sürekli arıtılmış temiz su içmek iyi bir alışkanlık olduğu gibi bize gelecekte daha sağlıklı olmanın imkânını sağlar. 

Yaşlandıkça daha fazla su içmemizin gerekli nedenlerinden bazıları şunlardır; 

 • Kabızlığı engeller
 • Cildimizi korur.
 • Bilincimizin her zaman yerinde olmasına yardımcı olur.
 • Sindirim ve kan dolaşımını kolaylaştırır.
 • Ayrıca bu ürünleri İş yerinde kullanarak ağır ve zararlı damacanaları kaldırmak zorunda kalmaz ve böylece belimize yüklenerek fıtık ve kas zedelenmesi gibi riskleri almamış oluruz.
 • İş yerinde bu su arıtma ürünlerini kullanarak hem su masraflarında%90 a varan tasarruf, hem daha kaliteli çay, kahve ve diğer lezzetli içecekler yapıp keyif almamızı sağlar.
 • Su arıtım ürünümüzü kullanmanız İş yerinde damacananın yarattığı kötü görünüm, yedekler için ayrılan alan, taşınmaları için alınan sağlık riskleri gibi olumsuzlukları önler, müşteri ve misafirlerinize daha sağlıklı, daha lezzetli, daha taze su ve sudan yapılmış içecekler ikram etmenizi sağlar.
 • İş yerinizde başarılı olmanızın en önemli sırlarından biri taze ve arıtılmış sağlıklı su içerek enerjinizi ve dikkat yoğunluğunuzu arttırmaktır.

Baş ağrılarınızın ve vücudunuzda meydana gelen sertliklerin nedeninin yeterli su tüketmediğiniz olduğunu biliyor muydunuz?

Yapılan bilimsel çalışmalar yeterli miktarda su almamanın sağlıklı düşünme, yaratıcılık ve karar verme kabiliyetimizi kötü şekilde etkilediğini göstermektedir. Arıtılmış bol temiz su hem sağlığımızı hem de işimizdeki performansımızı arttırmaktadır. Lütfen işinizde dahi arıtılmış temiz su için. Her gün 2,5 litre su kaybediyorsunuz. Sağlıklı olmanız, kendinizi iyi hissetmeniz, işinizde iyi performans göstermeniz için günde 8 bardak su içmelisiniz. Su arıtma ürünlerimizi kullanarak gün içerisinde sürekli olarak kendimize su içmemiz gerektiğini hatırlatır ve ayrıca ne kadar su içtiğimizi de takip edebiliriz. Temiz su vücudunuzun bağışıklık sistemininin iyi olması ve sağlıklı bir yaşam için çok önemlidir. İçtiğimiz suyun zararlı kimyasal, ağır metal, ilaç artıkları, bakteri, parazit ve virüslerden temizlenmiş olması tamamen suyumuzun arıtılmış olmasına bağlıdır. Bu nedenle her zaman su filtresi kullanarak suyunuzu birçok kirlilikten ve kimyasallardan koruyunuz. Benzersiz, etkili ve kolayca monte edilebilen Su arıtma ürünlerimizi kullanarak yüzlerce lira tasarruf eder ayrıca çevrenizin korunmasına da katkıda bulunabilirsiniz. 

Ürünlerimizi kolayca internet sayfamızdan ve seçkin satış noktalarımızdan tedarik edebilirsiniz. 

DAHA SAĞLIKLI YAŞAM VE DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN DAMACANALARDAN VE ŞİŞE SULARINDAN KURTULUN. 

Su sizin suyunuz, sizin sağlığınız.