Sufisu 2013 yılında iki yıl süren bir çalışmanın ve vizyonun sonucu olarak kurulmuştur. Dünya genelinde daha önce görülmemiş oranda artan saglık sorunları şahsi olarak kendimizi, ailemizi ve sevdiklerimizide çok yakından ilgilendirdiği için kendimizi bu iki yıl icinde tamamen bu konuyu ciddi olarak araştırmaya ve eğitmeye adadık.

Bu araştırma ve eğitimin sonucunda aritilmis temiz suyun gercek öneminin insanların cogu tarafından göz ardı edildiğini ve bu sağlıklı yasam için olmazsa olmaz koşulun, beslenme haberleri ve programları arasında ihmal edildigini ve de yeterli önemi görmediğini anladık. Ayrıca sularda bulunan zararlı maddelerin ve kimyasallarin ve de özellikle damacana ve plastik sise sularının saglıgımız için oluşturduğu tehlikeler ile ilgili bilgiler bizi derinden etkiledi.

Bunun üzerine temiz ve sağlıklı suyu en güvenli ve en ekonomik sekilde nasıl tedarik edebiliriz diyerekten yaptığımız araştırmalarda piyasada mevcut bir çok değişik su arıtım sistemleri bulduk fakat bunlar bizi ekonomik olmamaları, servis gerektirmeleri ve doğal suda bulunması gereken minarelerin bir çoğunu yok etmeleri vede filtre kartuşlarının arıtma kapasitelerinin çok düşük olmaları nedeni ile tatmin etmedi.

Ve en sonunda, en ekonomik, servis gerektirmeden kendimizin kolayca monte edebileceği, doğal bütün minarellerin suda kaldığı, filtre kartuşlarının en fazla arıtma kapasitesine sahip olduğu ürünleri bulduk. Kendimizin ve sevdiklerimizinde kullandığı bu ürünlerimiz Amerika’da Amerikan kalitesi ve teknolojisi ile üretilmektedir. Amerika’da üretilen ürünlerimiz İsveç’de Clearly of Sweden , Türkiye’de Sufisu markasıyla satılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sizlere en temiz, en sağlıklı ve en ekonomik suyu tedarik etmenizi sağlayacak su aritim ürünleri sunmak. Sularinizin icinde neler olduğunu veya olabileceği hakkında sizleri bilgilendirmek. Sağlığınızla içtiğiniz su arasındaki iliskiyi göstermek. Nereden geldigi ve ne kadar temiz olduğu belli olmayan riskli sise sulariyla, tartışmasız olarak tehlikeli olan damacana sularının saglıgınız için yarattigi saglık riskleri konusunda sizleri bilinçlendirmek.sizler için dünyada surekli gelişmekte olan su iyileştirme teknolojilerini yakından takip ederek ihtiyacınız olan bilgilere ve ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlamak.